Trampoliny ustawione w ogrodach zwiastowały rewolucję, która w minionym roku ogarnęła całą Polskę. Wszyscy skaczą - od dzieci po dorosłych. Popularność Jumping Fitness’u, czyli aktywności na trampolinach osiągnęła olbrzymie rozmiary. Sprawdź, jakie korzyści płyną z tych skocznych ćwiczeń.

Całkiem niedawno serca polskich fit aktywniaków podbiła zumba. W ubiegłym roku jej miejsce zajął fitness na trampolinach (Jumping Fitness). Okazuje się, że skoczne ćwiczenia oprócz dobrej zabawy i odświeżenia wspomnień z dzieciństwa, przekładają się na poprawę naszej kondycji, sprawności i rytmiki.  W dodatku godzinny trening pozwala spalić aż 1000 kalorii!

Zajęcia w klubach fitness odbywają się w grupach, podskakujemy na mini batucie z uchwytem – użytecznym podczas niezwykłych akrobacji, wyskoków i ćwiczeń z większą intensywnością.

Chcesz poskakać – idź do parku!

Moda na skoki zrewolucjonizowała również ośrodki sportowe. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, parki trampolin pojawiły się niczym grzyby po deszczu. Już teraz mamy sześć w pełni profesjonalnych ośrodków m.in. w Gdyni, Katowicach i Białymstoku. W 2017 kolejne miasta chcą zainwestować w ten odlotowy biznes.