Zapraszamy Was na wspólną podróż w nieznane! Chcieliśmy stworzyć miejsce w sieci, które sami chętnie odwiedzalibyśmy w poszukiwaniu inspiracji, motywacji i pomysłów na smaczne dania. Jeśli chcesz poznać nowinki z różnorodnych dziedzin takich jak np. dietetyka, sport, zdrowie czy kultura – znamizdrowo.pl jest właśnie dla Ciebie!

Z namizdrowo.pl jest taki jak my wszyscy – często zmobilizowany do odkrywania nowości, marzący o wprowadzeniu rewolucji do swojego codziennego życia, szukający balansu między codziennością, a oczekiwaniami. Niekiedy borykający się z rozterkami, których rozwiązania postaramy się znaleźć wspólnie. Ten portal to też ogrom pasji, którymi dzielą się z Wami nasi autorzy: blogerzy kulinarni, dietetycy, trenerzy itp. To dawka zdrowych pomysłów na każdy dzień!

Oddajemy znamizdrowo.pl w Wasze ręce i zachęcamy do współtworzenia jego zawartości. To na Was czeka dział „Wasze przepisy”, w którym możecie stworzyć swoją własną książkę kucharską w sieci dzieląc się ulubionymi smakami z innymi użytkownikami portalu. To od Was zależy jakich treści będzie przybywać na stronie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i zachęcamy o zaglądania tu jak najczęściej.

Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja