Każdy z nas potrzebuje czasami dodatkowej porcji motywacji do treningów. Zwłaszcza, kiedy za oknem jest szaro i ponuro. My znaleźliśmy na to sposób – „S4GAME – wyścig po nagrody”, który rusza już 27 stycznia w 15 klubach fitness w Warszawie, Białymstoku, Gdyni i Toruniu! Sonko dołączyło do  grona partnerów akcji i zaprasza do wspólnej zabawy!

S4GAME to akcja w klubach fitness, której organizatorem i pomysłodawcą jest portal fitestujemy.pl oraz sieć klubów fitness S4. Zasady są proste – przychodzisz na trening, odnajdujesz ukryte kartki z pytaniami, odpowiadasz na nie i otrzymujesz jedną z 1200 paczek z nagrodami od Partnerów zabawy. Dodatkowo, jeśli pochwalisz się zdjęciem z paczką na swoich profilach w mediach społecznościowych, masz szansę na główną nagrodę!

Po sukcesie październikowej edycji zabawy, organizatorzy postanowili zawitać ponownie do 15 fitness klubów w Warszawie, Białymstoku, Gdyni i Toruniu. Start zabawy zaplanowano na 27 stycznia.

- Tego typu akcje są świetną motywacją i jak każdy fit-event wywołują pozytywną, sportową rywalizację. Chcemy nagrodzić klientów fitness klubów za ich wytrwałość, ciężkie treningi i zachęcić do dalszej aktywności. Mamy też okazję zaprezentować produkty, które oferują nasi partnerzy, a które klienci fitness klubów mogą wykorzystywać z powodzeniem na co dzień – mówi Magda Szulc z portalu fitestujemy.pl

Dla uczestników zabawy Sonko przygotowało produkty z linii Sonko fit. Są to Wafle ryżowe mini z marchewką i z czerwonym buraczkiem. Wypiekane na bazie ryżu naturalnego krążki stanowią świetną przekąskę. Charakterystyczne plamki na waflach to zasługa dodatków – marchewki i czerwonego buraczka. Dzięki poręcznemu opakowaniu można je zabrać ze sobą także na trening!

S4GAME wyścig po nagrody potrwa do 2 lutego i jak zapowiadają organizatorzy – nie jest to nasze ostatnie spotkanie!

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

www.fitestujemy.pl

https://www.facebook.com/events/163641170923493/

Author: Redakcja