Z nami zdrowo
Zaloguj się

Logowanie

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Pamiętaj mnie
Zaloguj się za pomocą konta
Wydarzenia 2018-03-19

UWAGA! KONKURS! Dołącz do biegowego Sonko Teamu we Wrocławiu!

Sezon biegowy coraz bliżej! W tym roku będzie on dla nas wyjątkowy! Firma Sonko jest Partnerem

... Czytaj więcej...

Każdy z nas potrzebuje czasami dodatkowej porcji motywacji do treningów. Zwłaszcza, kiedy za oknem jest szaro i ponuro. My znaleźliśmy na to sposób – „S4GAME – wyścig po nagrody”, który rusza już 27 stycznia w 15 klubach fitness w Warszawie, Białymstoku, Gdyni i Toruniu! Sonko dołączyło do  grona partnerów akcji i zaprasza do wspólnej zabawy!

Pierwsze przebiegnięte kilometry nie należą do najłatwiejszych, ale cieszą ogromnie. Wiedzą coś o tym uczestniczki Biegów Kobiet, które swoją biegową przygodę rozpoczynały z Marzeną Michalec. Od trzech lat, w kilku polskich miastach organizowane są zawody biegowe dla pań pod hasłem Bieg Kobiet - „Zawsze pier(w)si”. W tym roku my także biegniemy z ekipą pozytywnie zakręconych kobiet i zachęcamy do aktywności sportowej w Łodzi, Poznaniu i Warszawie!

Miniony rok przejdzie do historii przez niezliczoną ilość koncertów wielkich gwiazd w Polsce. Kto rozgrzał publiczność do czerwoności? Kto okazał się największym muzycznym odkryciem 2016 roku? Zapinamy pasy i zapraszamy Was do podróży w czasie. Wehikuł rusza za 3, 2, 1…

Kilkadziesiąt barów z jedzeniem na kółkach, strefy chill, koncerty i mnóstwo atrakcji dla każdego – to wszystko można znaleźć na popularnych zlotach food trucków. Moda na mobilne budki z jedzeniem podbija kolejne miejscowości. W czym tkwi fenomen food trucków?

Amerykańskie burgery, klasyczna kuchnia azjatycka, kawa na 100 sposobów czy frytki z sosami, których receptura jest pilnie strzeżona od lat. Te i wiele innych wariacji na temat jedzenia znajdziecie na zlotach food trucków organizowanych w wielu miastach w Polsce. Wakacje to idealny czas na tego typu imprezy. W połączeniu z muzyką leniwie sączącą się z głośników obecność na takim zlocie to sposób na posiłek idealny... zapewniamy, że na jednym daniu nie skończycie.

Dziś zdradzimy wam drogę do miejsca lokalnego do szpiku kości. Takiego, do którego chce się wracać każdego tygodnia. Jeśli raz spróbujecie wyrobów, jakie serwuje Wrocławski Bazar Smakoszy, niedzielne poranki będziecie spędzać właśnie tam. Kuloodporna kawa, nepalskie pierożki, czarne burgery i słodkości z lokalnych cukierni to tylko namiastka tego, co czeka na was we wrocławskim Browarze Mieszczańskim w każdą niedzielę.

Wszystko zaczęło się w lipcu 2013 roku od kilkunastu stolików z lokalnymi produktami ustawionych w ceglanych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego. Teraz, Bazar to także wydarzenia kulturalne, food trucki i tłumy odwiedzających spragnionych prawdziwie naturalnych produktów.

Miniony rok obfitował w wybitne produkcje filmowe, a polskie filmy takie jak Pitbull: Niebezpieczne Kobiety, Sługi Boże, Ostatni Rodzina czy też Wołyń przyciągnęły do kin tłumy widzów. Zainteresowanie polską kinematografią wyraźnie wzrasta. Czy w tym roku mamy szansę na utrzymanie tego trendu? Na jakie produkcje zagraniczne czekamy najbardziej? Przekonamy się już w najbliższych miesiącach, kalendarz premier zapowiada się obiecująco!

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji