Z nami zdrowo
Zaloguj się

Logowanie

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Pamiętaj mnie
Zaloguj się za pomocą konta
Wydarzenia 2018-05-01

Nie odkładaj biegania na później!

Co powstrzymuje Cię przed bieganiem? Nie masz po prostu do tego dostatecznej motywacji? Spieszę z pomocą,

... Czytaj więcej...

Sezon biegowy coraz bliżej! W tym roku będzie on dla nas wyjątkowy! Firma Sonko jest Partnerem Przewodnim cyklu Biegów Kobiet – Zawsze Pier(w)si i w związku z tym będzie Was dopingować podczas wszystkich ośmiu tegorocznych edycji biegu. Spotkamy się w we Wrocławiu, Gdyni, Gliwicach, Świdnicy, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i w Warszawie. Wszędzie tam kompletujemy nasz biegowy #SONKOTEAM Masz ochotę do niego dołączyć? Sprawdź jakie to proste i biegniemy razem! Na pierwszy ogień idzie – Wrocław, gdzie pobiegniemy już 15 kwietnia!

Czym jest #SONKOTEAM?

To ekipa energetycznych babeczek, które uwielbiają dobrą zabawę, aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia! Nie musisz być fit ekspertką z tysiącami przebiegniętych kilometrów na koncie. Wystarczy, że jesteś zmotywowana do działania i nie boisz się nowych wyzwań. A może właśnie przeszłaś na „dobrą stronę mocy” i zaczynasz swoją biegową przygodę? Pokaż nam dlaczego to Ty chciałabyś pobiec wspólnie z nami w danym mieście i zgarnij fantastyczny pakiet startowy od Sonko.

Dla uczestniczek każdego Biegu Kobiet mamy 3 miejsca w naszym SONKO TEAMIE i 3 wyjątkowe pakiety startowe.

W skład naszej nagrody wchodzi:

 

  • Numer startowy i możliwość bezpłatnego udziału w Biegu Kobiet w danym mieście, którego dotyczy konkurs.
  • SONKO BOX pełen pysznych produktów od Sonko, który wyślemy do Ciebie przed biegiem, abyś mogła przygotowywać się do startu z naszym zdrowym dopingiem 😊
  • Lunchbox
  • Koszulkę biegową SONKO TEAM-u
  • Worek sportowy
  • SONKO BOX na regenerację sił po starcie.

 

I oczywiście fantastyczną atmosferę podczas Biegu Kobiet – Zawsze Pier(w)si o którą zadbamy wspólnie z ekipą niesamowitej Kobiety w Biegu – Marzeny Michalec.

Jak dołączyć do naszego teamu na pierwszym Biegu Kobiet we Wrocławiu? To bardzo proste.

Zapraszamy do zabawy i do zobaczenia na Biegu Kobiet we Wrocławiu!

Wasz Sonko Team!

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST TUTAJ:

POBIERZREGULAMIN KONKURSU

Każdy z nas potrzebuje czasami dodatkowej porcji motywacji do treningów. Zwłaszcza, kiedy za oknem jest szaro i ponuro. My znaleźliśmy na to sposób – „S4GAME – wyścig po nagrody”, który rusza już 27 stycznia w 15 klubach fitness w Warszawie, Białymstoku, Gdyni i Toruniu! Sonko dołączyło do  grona partnerów akcji i zaprasza do wspólnej zabawy!

Pierwsze przebiegnięte kilometry nie należą do najłatwiejszych, ale cieszą ogromnie. Wiedzą coś o tym uczestniczki Biegów Kobiet, które swoją biegową przygodę rozpoczynały z Marzeną Michalec. Od trzech lat, w kilku polskich miastach organizowane są zawody biegowe dla pań pod hasłem Bieg Kobiet - „Zawsze pier(w)si”. W tym roku my także biegniemy z ekipą pozytywnie zakręconych kobiet i zachęcamy do aktywności sportowej w Łodzi, Poznaniu i Warszawie!

Miniony rok przejdzie do historii przez niezliczoną ilość koncertów wielkich gwiazd w Polsce. Kto rozgrzał publiczność do czerwoności? Kto okazał się największym muzycznym odkryciem 2016 roku? Zapinamy pasy i zapraszamy Was do podróży w czasie. Wehikuł rusza za 3, 2, 1…

Kilkadziesiąt barów z jedzeniem na kółkach, strefy chill, koncerty i mnóstwo atrakcji dla każdego – to wszystko można znaleźć na popularnych zlotach food trucków. Moda na mobilne budki z jedzeniem podbija kolejne miejscowości. W czym tkwi fenomen food trucków?

Amerykańskie burgery, klasyczna kuchnia azjatycka, kawa na 100 sposobów czy frytki z sosami, których receptura jest pilnie strzeżona od lat. Te i wiele innych wariacji na temat jedzenia znajdziecie na zlotach food trucków organizowanych w wielu miastach w Polsce. Wakacje to idealny czas na tego typu imprezy. W połączeniu z muzyką leniwie sączącą się z głośników obecność na takim zlocie to sposób na posiłek idealny... zapewniamy, że na jednym daniu nie skończycie.

Dziś zdradzimy wam drogę do miejsca lokalnego do szpiku kości. Takiego, do którego chce się wracać każdego tygodnia. Jeśli raz spróbujecie wyrobów, jakie serwuje Wrocławski Bazar Smakoszy, niedzielne poranki będziecie spędzać właśnie tam. Kuloodporna kawa, nepalskie pierożki, czarne burgery i słodkości z lokalnych cukierni to tylko namiastka tego, co czeka na was we wrocławskim Browarze Mieszczańskim w każdą niedzielę.

Wszystko zaczęło się w lipcu 2013 roku od kilkunastu stolików z lokalnymi produktami ustawionych w ceglanych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego. Teraz, Bazar to także wydarzenia kulturalne, food trucki i tłumy odwiedzających spragnionych prawdziwie naturalnych produktów.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji